سفارش تبلیغ
صبا

تصاویر و فیلم نقض حقوق بشر در سوریه و جنایات سلفی ها و وهابی ها

تروریست‌ها و اعدام یک سوری دیگر با بیش از 100 گلوله + فیلم

جنایات غیر انسانی وهابیون و سلفی ها در سوریه 

فیلم 


 
پرتاب اجساد هواداران نظام سوریه از بالای ساختمان +فیلم

 پرتاب اجساد هواداران نظام سوریه از بالای ساختمان +فیلم


در کنفرانس مطبوعاتی وزیر خارجه سوریه به نمایش درآمد؛ 
فیلم// تصاویر دلخراش از جنایات شورشیان مسلح در سوریه/+13
ولید المعلم وزیر خارجه سوریه امروز در کنفرانس مطبوعاتی با ارائه تصاویری که ثابت می کند در سوریه گروه های مسلح به خرابکاری و جنایات علیه مردم و نیروهای امنیتی می پردازد این سوال را مطرح کرد که چرا این حقایق را جامعه بین الملل نمی بینند؟ البته شبکه الجزیره بخش اعظم تصاویر مذکور را سانسور کرد!


 نقض حقوق بشر در سوریه
لینک دانلود فیلم (01:19) (2.78 MB)


  فیلم شکنجه رئیس خاندان«آل بری» حلب قبل از اعدام توسط تروریست‌ها

خبرگزاری فارس: 10 مرداد شماری از عناصر مسلح وابسته به گروهک تروریستی ارتش آزاد سوریه که تعدادی از افراد خاندان آل‌بری از حامیان نظام سوریه را اعدام کردند، قبل از اعدام، این افراد را شکنجه کرده بودند.

فیلم شکنجه رئیس خاندان«آل بری» حلب قبل از اعدام توسط تروریست‌ها 


  تروریست‌ها در ریف حلب سوریه، افراد مسلح طی اقدامی وحشیانه یک شهروند سوری را به جرم حمایت از نظام سوریه به شکلی دلخراش سر بریدند.

فیلم: بریدن سر حامیان بشار اسد در سوریه


افراد مسلح در ادامه اقدامات خرابکارانه در سوریه به یک منزل مسکونی در حمص حمله کردند و 15 نفر اعضای یک خانواده را قتل عام کردند.

 فیلم جنایت شبه نظامیان وابسته به عربستان و قطر علیه مردم سوریه

فیلم 


اعدام کودک شیعه به دست تروریست‌های سوریه

تروریست‌های سوریه پس از کشتار اعضای یک خانواده شیعه عراقی، تنها بازمانده آن را که یک کودک خردسال بود، دار زدند.

 جنایات غیر انسانی وهابیون و سلفی ها


تصویر/ گردن زدن دختر سه ساله سوری به جرم شیعه بودن (+18)

جنایات سلفی ها و وهابی ها در سوریهجنایات سلفی ها و وهابی ها در سوریه


 به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه العالم، افراد مسلح با کشتن 10 نفر از اعضای 2 خانواده همسایه و مثله کردن اجساد آن ها جنایت جدیدی را در محله کرم الزیتون در نزدیک مسجد جامع الرفاعی در شهر حمص انجام دادند.

شاهدان در حمص می گویند ، این گروه های تروریستی لهجه ای غیر محلی داشتند.

نقض حقوق بشر در سوریه


 عکس تکان‌دهنده از قتل عام سربازان و مردم عادی سوری

جنایات هولناک وهابیون و سلفی ها در سوریه

نقض حقوق بشر در سوریهنقض حقوق بشر در سوریهنقض حقوق بشر در سوریهجنایات وهابیون و سلفی ها در سوریهجنایات وهابیون و سلفی ها در سوریهنقض حقوق بشر در سوریه

 


 

قتل و عام 300 زن و کودک در صف یک نانوایی+اسناد

عکسی که از لحظه آغشته‌کردن نان به خون توسط یک شبه‌نظامی سلفی
برای اکشن‌تر کردن فیلم! لو رفته است

قتل و عام 300 زن و کودک در صف یک نانوایی+اسناد    عکسی که از لحظه آغشته‌کردن نان به خون توسط یک شبه‌نظامی سلفی  برای اکشن‌تر کردن فیلم! لو رفته است

 کلمات کلیدی : وهابیون، 18، خشونت، حقوق، بشر، عربستان، زنان، مرد، شهادت، تروریست، مردان، مسلح، وهابی، سوریه، قربانیان، سلفی، بی گناه، کودکان، شورشیان، کشورهای عربی، سر بریدن

آپلود عکس

آپلود عکس

... ... *** پیام رسان من***
+ *تعجب 8 اقتصاددان از اظهارات امروز روحانی* برخلاف صحبتهای امروز رئیس جمهور اقتصاددانان معتقدند که برجام هیچ تاثیری بر اقتصاد کشور نداشته است.
+ علی‌رغم رکود بی‌‌سابقه *واردات 2858 میلیارد تومانی خودرو در 11 ماه گذشته* آمار گمرک نشان می‌دهد در 11 ماهه امسال 38 هزار خودرو به ارزش 2858 میلیارد تومان وارد کشور شده است.
+ *ترفند سازمان منافقین برای تخریب حزب اللهی ها* یکی از اعضای سازمان منافقین به نام محمدرضاعزیزی درباره مباحثه های خیابانی ساختگی برای تخریب چهره حزب الله می گوید.. ''خط ما درتبلیغات ریاست جمهوری رجوی،افشای ارتجاع درکارتوضیحی خیابانی بود.یکی ازافراد تیم به عنوان مخالف ویکی دیگربه عنوان موافق درخیابان به مباحثه می پرداختندو شکل کار را با عادی سازی خوبی آرایش می دادیم مردم کم کم جمع می شدند...
+ انتقاد فارغ‌التحصیل توسعه از دانشگاه کالیفرنیا از افزایش ضریب جینی مردم در دولت روحانی فقیرتر شدند *حکیمی‌پور گفت: دولت آقای روحانی با وجود این که از دولت قبل به دلیل افزایش بیکاری در جامعه انتقاد می کرد؛ روزانه حدود 5000 شغل را از بین می برد.* فارس: ابوالقاسم حکیمی پور اقتصاددان و دکترای توسعه از دانشگاه کالیفرنیا در گفتگو با نسیم آنلاین در خصوص افزایش ضریب جینی در دو سال و نیم گذشته ....
+ گزارش خبری تحلیلی کیهان دروغ بزرگ ! 111 بیشتر از 153
+ نمایندگان منتخب فارس: اصلاح‌طلب نیستیم، ما را مصادره نکنید! / با توجه به اینکه اصلاح طلبان در اقدامی غیر اخلاقی شروع به ارائه لیست افرادی که در دور اول به مجلس راه یافته اند کرده و به نام اصلاح طلبی ثبت می کنند منتخبین شروع به صدور بیانیه کرده اند. از حوزه های انتخابیه استان فارس اولین نفر آقای خادم از حوزه سپیدان و بیضا بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:
+ عربستان سعودی نیروی زمینی به سوریه اعزام می‌کند
+ حمایت بی‌بی‌سی از یک لیست انتخاباتی همان «دیگ پلوی سفارت انگلیس» است/ *حمایت دولت انگلیس از یک لیست انتخاباتی فقط تأسف‌آور نیست بلکه هشداردهنده نیز هست و یادآور دیگ پلوی سفارت انگلیس در دوران مشروطیت است* یعنی آن روزها که عده‌ای آگاهانه و کسانی از روی بی‌خبری و بی‌بصیرتی برای جلب حمایت انگلیس در سفارت روباه پیر بست می‌نشستند.
+ به دلیل نادیده گرفتن تمامیت ارضی روسیه *معاون دوما خواستار اخراج کوکاکولا از روسیه شد* معاون پارلمان روسیه از دادستان این کشور خواست به دلیل بی‌احترامی شرکت کوکاکولا به تمامیت ارضی روسیه اخراج این شرکت را بررسی کند.
+ توکلی و نادران در نشست خبری مطرح کردند؛ «دولت وعده» با شعار و پنهان کاری قادر به حل مشکلات نیست/ خطر نفوذ شرکت‌های چندملیتی
.....